Kurs na stopień żeglarza jachtowego.

Zajęcia odbędą się w dniu 01.03.2017r. (środa) o godzinie 1800 w Hotelu PTTK przy ulicy Bogedaina w Pszczynie. Są jeszcze trzy wolne miejsca (27.02.2017).Zapraszamy. Koszt 850 zł (750 zł uczniowie) płatne w dwóch ratach.

Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chcesz odkryć nowy „wodny ” świat lub po prostu chciałbyś poszerzyć swoje uprawnienia, skorzystaj z naszej propozycji.Patent żeglarza jachtowego pozwala na prowadzenie jachtów żaglowych na wszystkich wodach śródlądowych bez ograniczeń. Brak wcześniejszego kontaktu z żeglarstwem nie jest przeszkodą w rozpoczęciu kursu. Zapoznamy Cię z nowym środowiskiem i nauczymy, jak zostać „wilkiem morskim”.

Przekonasz się również, że wbrew obiegowym opiniom, nie jest to sport czy zajęcie wyłącznie dla osób z zasobnym portfelem. Jachtklub PTTK Pszczyna istnieje od ponad pięćdziesięciu lat i praktycznie nieprzerwanie organizuje kursy na kolejne stopnie żeglarskie.

Wielu z naszych byłych nowicjuszy – kursantów jest dzisiaj instruktorami żeglarstwa, prowadzi rejsy morskie oraz startuje w regatach w randze Mistrzostw Polski i Śląska.